День відкритих дверей у Державному навчальному закладі «Маріупольський центр професійно-технічної освіти»

Новина опублікована: 20.03.2018р. о 11:35

В рамках співпраці з одним із провідних підприємств групи «МЕТІНВЕСТ» - ПРАТ «МК «АЗОВСТАЛЬ» 20 березня 2018р. у Державному навчальному закладі «Маріупольський центр професійно-технічної освіти» було проведено День відкритих дверей. Більш 250 учнів шкіл  м. Маріуполя прийшли до Центру для того, щоб ознайомитися про цьогорічні особливості вступної компанії. Відвідувачі мали можливість поспілкуватися з фахівцями ПРАТ «МК «АЗОВСТАЛЬ», з викладачами, майстрами виробничого навчання Центру та отримати відповіді щодо організації практики на комбінаті, можливостей працевлаштування за обраним фахом.

Перед майбутніми абітурієнтами виступили фахівці ПРАТ «МК «АЗОВСТАЛЬ» Койфман О.А. – ведучий інженер дирекції з технології і якості, Полякова О.С. – начальник відділу освітніх проектів комбінату, Бурдужа О.І. – представник відділу кадрів, які надали інформацію про можливості, які отримує кожен учень, обравши навчання у Центрі, а також про проходження практики, подальшого працевлаштування на комбінаті та відповідні соціальні пільги.

Учні шкіл відвідали музей навчального закладу,  де заступник директора з НВхР Кондрючек Р.Ф. провела оглядову екскурсію, після чого було знайомство  з навчальними аудиторіями, майстернями, їдальнею,  відвідали також молодіжний центр.

Учням, всім гостям були вручені рекламні буклети.

Дякуємо гостям за теплі слова!

Запрошуємо на навчання.