День відкритих дверей у Державному навчальному закладі «Маріупольський центр професійно-технічної освіти»

Новина опублікована: 18.02.2020р. о 15:04

18 лютого 2020 р. у Державному навчальному закладі «Маріупольський центр професійно-технічної освіти» було проведено День відкритих дверей. Учні шкіл м. Маріуполя прийшли до Центру для того, щоб ознайомитися про цьогорічні особливості вступної компанії. Вони переглянули презентації професій, поспілкувались з майстрами, з викладачами, здобувачами освіти, оглянули музей закладу освіти, кабінети, майстерні з професій «Кухар, кондитер», «Слюсар – ремонтник, електрозварник ручного зварювання», «помічник машиніста тепловоза», «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування», «Маляр, штукатур», «Машиніст крана металургійного виробництва».
Відвідувачі мали можливість поспілкуватися з фахівцями ПРАТ «МК «АЗОВСТАЛЬ», з викладачами, майстрами виробничого навчання Центру та отримати відповіді щодо організації практики на комбінаті, можливостей працевлаштування за обраним фахом.
Перед майбутніми абітурієнтами виступив представник відділу кадрів ПРАТ «МК «АЗОВСТАЛЬ» Бурдужа О.І., який надав інформацію про можливості, які отримує кожен здобувач освіти, обравши навчання у Центрі, а також про проходження практики, подальшого працевлаштування на комбінаті та відповідні соціальні пільги.
Учням, всім гостям були вручені рекламні буклети.
Запрошуємо на навчання!!!