День вишиванки в ДНЗ «Маріупольський центр професійно – технічної освіти»

Новина опублікована: 16.05.2019р. о 14:17

 Вишиванка – символ української душі. А коли мова йде про дитячі душі – вона завмирає. Сьогодні учні Центру відсвяткували світлий і теплий День вишиванки.
Яскравими та щирими посмішками був сповнений цей день. День вишиванки, який традиційно відзначається в третій четвер травня, єднає українців незалежно від їхнього віку і статі. Учні, вбрані у національний одяг, долучилися до заходів, що проводилися у освітньому закладі.
Учні прийшли до ДНЗ «Маріупольський центр професійно – технічної освіти» у вишиванках, щоб відчути подих нашого минулого і нести його у майбутнє. На тематичному заході з нагоди свята учням розповіли історію вишитої сорочки і всіх привітали зі святом.
Проведення такого свята продемонструвало, що учні Центру разом зі своїми вчителями, майстрами виробничого навчання відчувають себе справжніми українцями та налаштовані на збереження культури, звичаїв й традицій свого народу.
Сьогодні у 17.00 у м. Маріуполі відбудеться парад вишиванок, наші учні стануть учасниками цього чудового, яскравого параду.