В ДНЗ “Маріупольський центр професійно-технічної освіти” придбано комплекс сучасних мультимедійних засобів для електромонтажної майстерні

Новина опублікована: 18.05.2021р. о 22:26

 Сучасний урок виробничого навчання потребує технічного переоснащення та постійного оновлення майстерень закладу освіти. Без цих змін неможлива якісна підготовка кваліфікованих конкурентноспроможних робітників.

У майстернях нашого закладу освіти проходять не тільки уроки виробничого навчання, а й різні конкурси професійної майстерності, де здобувачі освіти мають змогу проявити свої знання та вміння з обраної професії. Ці заходи неможливо було б провести без належного технічного забезпечення.

З метою оновлення матеріальної бази та для більш якісної підготовки здобувачів освіти ДНЗ "Маріупольський центр професійно-технічної освіти" було придбано комплекс сучасних мультимедійних засобів для електромонтажної майстерні:

- дошку-екран;

- документ-камеру;

- ноутбук;

- короткофокусний проєктор.

Ці засоби дають можливість здобувачам освіти, які навчаються за професією "Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування" отримувати нові компетентності та компетенції.