Вітаємо освітян з 80-річчям профтехосвіти та Днем працівника освіти!

Новина опублікована: 02.10.2020р. о 14:35

 Вітаємо освітян з 80-річчям профтехосвіти та Днем працівника освіти!
2 жовтня колектив ДНЗ "Маріупольський центр професійно-технічної освіти" разом з іншими освітянами відсвяткував День вчителя та День працівників професійно (професійно-технічної) освіти.
На честь 80-річного ювілею колектив Центру та здобувачі освіти організували виставку квіткових композицій та технічної творчості, провели святковий концерт, з дотриманням всіх норм безпеки в умовах адаптивного карантину.
На свято були запрошені шановні гості: начальник відділу по взаємодії з персоналом, управлінню внутрішніми комунікаціями ПРАТ МК "АЗОВСТАЛЬ" Дегтярьова Світлана Євгенівна, заступник голови профспілкового комітету ПРАТ МК "АЗОВСТАЛЬ" Чеботок Олег В'ячеславович.
У зв'язку з цією ювілейною датою, а також напередодні Дня працівників освіти металургійний комбінат «Азовсталь» та профспілковий комітет комбінату «Азовсталь» своїм рішенням зазначив роботу викладацького та адміністративного складу, успіхи в навчанні здобувачів освіти Центру. Грамоти за сумлінну працю і високий професіоналізм були вручені на урочистому святі. Також закладу освіти від профспілкового комітету був подарований багатофункціональний принтер.
Колектив ДНЗ «Маріупольський центр професійно-технічної освіти» був нагороджений Грамотою НМЦ ПТО у Донецькій області.
Ми схиляємо голови перед мудрістю учителя, вихователя, майстра, зусиллями якого твориться майбутнє нашого міста, всієї нашої держави.
Із святом Вас, дорогі викладачі, майстри, хай щастить Вам всюди і завжди.