Відкриті уроки

Відкритий урок з професії "Кухар, кондитер" у групі 39 за темою: "Приготування страв з яєць та яєчних продуктів. Варіння яєць у шкаралупі. Вимоги до якості. Відпуск" 

 15.02.2022р. відбувся відкритий урок з професії "Кухар, кондитер" у групі 39 за темою: "Приготування страв з яєць та яєчних продуктів. Варіння яєць у шкаралупі. Вимоги до якості. Відпуск."
На уроці також були представлені технології молекулярної кухні у вигляді в'ялених жовтків. Здобувачі освіти продемонструвати свої навички у приготуванні страв з яєць.

Відкритий урок практичного навчання з професії «Слюсар – ремонтник» на тему: «З’єднання металевих трубопроводів»

 24 грудня 2021 року в ПРАТ «МК «АЗОВСТАЛЬ» у Конвертерному цеху майстром виробничого навчання Шатової О.С. було проведено відкритий урок практичного навчання з професії «Слюсар – ремонтник» на тему: «З’єднання металевих трубопроводів». Метою уроку було закріпити знання з ремонту трубопроводів з дотриманням вимог правил охорони праці та вимог інструкційної документації.
Урок був цікавим та насиченим. Здобувачі освіти отримали необхідні уміння і навички при виконанні практичного завдання, реалізуючи на практиці знання з предметів професійно-теоретичної підготовки.
Майстер в/н ефективно використав інтерактивні технології навчання під час проведення актуалізації знань і сприйняття та усвідомлення нового матеріалу. Закріплення нової теми відбулося у формі дискусії, активно долучивши всіх здобувачів освіти у навчальний процес. Мета уроку була досягнута.
Майстру в/н та здобувачам освіти бажаємо подальшої результативної співпраці.

 

 День Гідності та Свободи 

 19-20 листопада в ДНЗ «Маріупольський центр професійно-технічної освіти» було проведено заходи до Дня Гідності та Свободи, а саме:
- 19 листопада знято відеоролик на тему: «Уявна екскурсія місцями Революції Гідності»;
- 20 листопада було проведено годину вшанування пам’яті до Дня Гідності та Свободи. Захід розпочався Гімном України. Здобувачі освіти переглянули презентацію та документальний фільму «П'ять портретів Майдану»; заслухали вірші про страшні та трагічні події 2013 – 2014 рр., переглянули відеоролик на пісню «Піккардійської терції» «Пливе кача».
Усі присутні на заході вшанували пам'ять героїв хвилиною мовчання.
Метою заходів було утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного та майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події в Україні початку

ХХІ століття.

 

 

Відкритий урок з предмету «Захист Вітчизни»

29 січня 2020 року в ДНЗ «Маріупольський центр професійно-технічної освіти» викладач Локосов Олексій Петрович провів відкритий урок з предмету «Захист Вітчизни» з теми: «Стрілецька зброя та поводження з нею».
Мета уроку: ознайомити здобувачів освіти з видами стрілецької зброї; виховати бажання виконати заходи безпеки при проведенні стрільб; формувати готовність до захисту України.

Відкритий інтегрований урок з української мови та німецької мови з теми: «Запозичена лексика. Слова, що подорожують». «Reisende Wörter».

 13 грудня 2019 року в ДНЗ «Маріупольський центр професійно-технічної освіти» був проведений відкритий інтегрований урок з української мови та німецької мови з теми: «Запозичена лексика. Слова, що подорожують». «Reisende Wörter».
Мета уроку: узагальнити й закріпити знання здобувачів освіти про лексику української мови з точки зору її походження, удосконалювати їх вміння аналізувати та співставляти мовний матеріал, активізувати лексику з теми: «Essen und Trinken.
Під час уроку здобувачі освіти досліджували запозичення, які прийшли з німецької мови в українську; також проводили порівняльний аналіз мовного матеріалу, який був професійно спрямований на обрану ними професію «Кухар, кондитер».
Здобувачі освіти запросили всіх присутніх до Німеччини, ознайомили з особливостями німецької кухні, з’ясували назви яких страв та напоїв перейшли в українську мову з німецької. Впродовж уроку здобувачі освіти виконували такі завдання: кросвордний диктант, вправа «Збери валізи», гра «Дуель», «Знайди помилку», а також створили інформаційний плакат «Запозичення з німецької мови за сферами життєдіяльності».

Відкритий урок з біології за темою «Вітаміни, їх роль в обміні речовин»

6 листопада в рамках тижня з предметів «Біологія» та «Хімія» вчитель біології та хімії Варава Н.А. разом з учнями групи №28 провела відкритий урок з біології за темою «Вітаміни, їх роль в обміні речовин». Учні здійснили корисні відкриття, працювали в творчих групах, виконували цікаві завдання. Урок сприяв розвитку здоров’язберігаючих, комунікативних компетентностей, інтелектуальних здібностей учнів; виховув самостійність, дисциплінованість і відповідальність за кінцевий результат колективної праці.

Методична розробка відкритого уроку за темою «Вітаміни, їх роль в обміні речовин»

Відкритий урок виробничого навчання з професії «Слюсар – ремонтник» на тему: «Нарізування зовнішньої різьби».

Згідно річного плану роботи методичної комісії «Обробка металів» 26 листопада 2019 року в ДНЗ «МАРІУПОЛЬСЬКИЙ ЦЕНТР ПТО» майстром виробничого навчання Комаренко І.В. було проведено відкритий урок виробничого навчання з професії «Слюсар – ремонтник» на тему: «Нарізування зовнішньої різьби».
Урок був цікавим та насиченим. Під час закріплення матеріалу по даній темі використано презентацію з демонстрацією технічних засобів навчання, інструментів, дотримання питань охорони праці.
Як підсумок, можна визнати те, що здобувачі освіти отримали необхідні уміння і навички при виконанні практичного завдання, реалізуючи на практиці знання з предметів професійно-теоретичної підготовки.
Майстер в/н ефективно використав інформаційно-комп’ютерні технології під час проведення актуалізації знань і сприйняття та усвідомлення нового матеріалу. Закріплення нової теми відбулося у формі дискусії, активно долучивши всіх здобувачів освіти у навчальний процес. Мета уроку була досягнута.
Майстру в/н та здобувачам освіти бажаємо подальшої результативної співпраці.