Відкритий інтегрований урок з української мови та німецької мови

Новина опублікована: 13.12.2019р. о 15:11

13 грудня 2019 року в ДНЗ «Маріупольський центр професійно-технічної освіти» був проведений відкритий інтегрований урок з української мови та німецької мови з теми: «Запозичена лексика. Слова, що подорожують». «Reisende Wörter».
Мета уроку: узагальнити й закріпити знання здобувачів освіти про лексику української мови з точки зору її походження, удосконалювати їх вміння аналізувати та співставляти мовний матеріал, активізувати лексику з теми: «Essen und Trinken.
Під час уроку здобувачі освіти досліджували запозичення, які прийшли з німецької мови в українську; також проводили порівняльний аналіз мовного матеріалу, який був професійно спрямований на обрану ними професію «Кухар, кондитер».
Здобувачі освіти запросили всіх присутніх до Німеччини, ознайомили з особливостями німецької кухні, з’ясували назви яких страв та напоїв перейшли в українську мову з німецької. Впродовж уроку здобувачі освіти виконували такі завдання: кросвордний диктант, вправа «Збери валізи», гра «Дуель», «Знайди помилку», а також створили інформаційний плакат «Запозичення з німецької мови за сферами життєдіяльності».