Відкритий урок виробничого навчання з теми: «Обпилювання поверхонь»

Новина опублікована: 22.03.2019р. о 14:22

  12 березня в ДНЗ «Маріупольський центр професійно-технічної освіти» майстер виробничого навчання Ротмістрова Лариса Іванівна провела відкритий урок виробничого навчання з учнями 1 курсу з професії «Машиніст крана металургійного виробництва» на тему «Обпилювання поверхонь». На уроці були використані сучасні інформаційні та інтерактивні технології навчання під час актуалізації опорних знань учнів і поясненні нового матеріалу.
На протязі всього уроку Ротмістрова Л.І. постійно акцентувала увагу учнів на тісні міжпредметні зв’язки професійно-практичної підготовки з такими предметами, як охорона праці, матеріалознавство, читання креслень, інформатика. В своїй презентації майстер глибоко та доступно розкрила нову тему, поопераційно пояснила послідовність виконання всіх операцій, розповіла, як правильно обрати напилок, яким методом обпилювати поверхонь і показала учням практичні прийоми виконання операції обпилювання.
Після цього учні групи успішно повторили практичні прийми виконання обпилювання, що свідчило про добре засвоєння нового матеріалу. Урок досяг своєї мети.