Відкритий регіональний урок з математики у ДНЗ «Маріупольський центр професійно-технічної освіти»

Новина опублікована: 31.10.2018р. о 13:04

На виконання плану роботи НМЦ ПТО у Донецькій області 30 жовтня 2018 р.  у рамках майстер-класу «Поєднання різних форм роботи у процесі уроку» викладачем математики ДНЗ «Маріупольський центр професійно-технічної освіти» Цивенко Яною Іванівною був проведений відкритий регіональний урок «Об’єми геометричних тіл».

Мета уроку:

  • Повторити теоретичний матеріал; узагальнити, систематизувати та поглибити знання учнів із теми; застосувати математичні знання під час розв’язування прикладних задач; формувати просторову уяву;
  • розвивати в учнів пізнавальний інтерес, уміння використовувати набуті знання, навички й уміння в нових ситуаціях; прищепити інтерес до вивчення математики; розвивати абстрактне та логічне мислення;
  • виховувати у учнів повагу та зацікавленість до вивчення математики, старанність у навчанні;  сприяти розширенню кругозору учнів.

Урок пройшов в незвичайній та нестандартній формі. На уроці учні перенеслись до торгівельно-розважального центру, в якому відвідали будинок іграшок, де занурились в світ пригод та весело провели свій час, складаючи математичний кросворд, пограли в гру «Знайди пару» та повторили геометричні тіла та їх елементи за допомогою математичного калейдоскопу. 

Завітали до львівської кав’ярні, в якій спробували смачний кавовий мус,  відвідали математичне  кафе «Королівський смак», де розв’язували задачі про смачно приготовлені фруктові коктейлі, і на своєму шляху зайшли  до туристичної агенції «Мандрівник»,  звідки відправились в подорож до Єгипту.

Учні переглянули  кінострічку національно – патріотичного направлення про відому українку Марину В’язовську,   яка розв’язала задачу століть. Під час подорожі учні побачили застосування математики у всіх сферах нашого життя, на кожному кроці уроку розв’язувались прикладні задачі з теми. Урок досяг своє мети і був високо оціненим колегами Маріупольського регіону.