Відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ЗП(ПТ)О з професії «Маляр» у Донецькій області

Новина опублікована: 11.04.2019р. о 09:47

9 квітня 2019 року в Державному навчальному закладі «Маріупольський центр професійно-технічної освіти» пройшов ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійно-технічної освіти Донецької області з професії «Маляр».
Зазначений конкурс проводився гідно з спільним планом роботи департаменту освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації і Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Донецькій області з метою успішного оволодіння трудовими уміннями і навичками, підвищення професійної майстерності та стимулювання інтересу учнів до глибокого вивчення предметів професійно-теоретичної підготовки, а також для популяризації професії.
В ІІ (обласному) етапі Конкурсу взяли участь 3 переможця І етапу в закладах професійної та професійно-технічної освіти, що ведуть підготовку кваліфікованих робітників з професії «Маляр», останнього курсу навчання.
Відповідно до Умов проведення, Конкурс складався з двох турів: теоретичного та практичного. Перший тур передбачав комп’ютерне тестування з предметів професійно-теоретичної підготовки - виконання тестових завдань на персональному комп’ютері, які складалися з 60 питань, практичний тур відповідав вимогам рівня кваліфікації з професії «Маляр 3 розряду» та передбачав виконання практичного завдання – виконання декоративної шпаклівки своїми руками.
Практичний тур проводився в навчальній майстерні. Він відповідав вимогам рівню кваліфікації «Маляр 3 розряду» та передбачав виконання малярних робіт відповідно до сучасних тенденцій. Під час конкурсу учасники продемонстрували високу професійну майстерність: вміння та навички застосовувати теоретичні знання на практиці, виконувати роботи з дотриманням технологічної послідовності, виробничої культури, правил безпеки праці та прийоми роботи з інструментом під час виконання завдань.
По завершенні конкурсних завдань журі підбило підсумки, за результатами яких і були визначені переможці Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ЗП(ПТ)О з професії «Маляр».
За підсумками Конкурсу призові місця розподілилися таким чином:
І місце – Носуленко Іван, учень Державного навчального закладу «Маріупольський центр професійно-технічної освіти»;
ІІ місце – Дроботя Тетяна, учениця Курахівського професійного ліцею;
ІІІ місце – Єрохіна Крістіна, учениця Маріупольського професійного ліцею будівництва.
Головою журі конкурсу був директор товариства «Емпірей-БУД» Воленюк Валентин Васильович, який дав високу оцінку заходу та побажав учасникам успіхів і творчого натхнення в подальшій професійній діяльності. Призери конкурсу отримали пам’ятні подарунки.
Переможцю Носуленко Івану Івановичу бажаємо успіхів в ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу «Маляр», який буде відбуватися на базі Вищого художнього професійно-технічного училища № 5 м. Вінниці 14-16 травня 2019 року.