Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

Новина опублікована: 12.11.2019р. о 19:47

 8 листопада, у переддень свята Дня української писемності та мови, Українське радіо провело щорічну акцію «Всеукраїнський радіодиктант національної єдності».
Всеукраїнський радіодиктант національної єдності був започаткований у 2000 році з метою єднання навколо мови. Відтоді щороку тисячі українців у нашій країні та за її межами беруть участь у написанні диктанту.
Важливим є те,що популярність радіодиктанту щороку зростає. І найголовніше в ньому – це не перевірка знань і не хизування здобутою високою оцінкою. Важлива солідарність з усіма, хто любить і шанує рідне слово, хто хоче, щоб українці говорили українською мовою і зберегли її для нащадків. Варто згадати гасло радіодиктанту 2017 року – "Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета".
І саме задля спільної мети зібрались учні (76 осіб) та педагогічні працівники (12 осіб) ДНЗ «Маріупольський центр професійно-технічної освіти », щоб долучитися до наймасовішої мовної акції України. Після написання диктанту, всі охочі мали змогу надіслати власний текст в електронному варіанті задля перевірки, сподіваючись отримати заохочувальний приз.