Бій під Крутами – бій за майбутнє

Новина опублікована: 29.01.2020р. о 14:47

Любіть Україну, як вірні сини,
Віддати життя їй готові,
Як юні сини, що життя віддали
Під Крутами всі, як герої …

29.01.2020 р. в Україні згадують трагічні події , що відбулися у 1918 році під Крутами. Молоде покоління вже тоді розуміло про важливість незалежності нашої держави. Вони стояли на сторожі нашого права. 300 героїв загинуло в цій боротьбі.
В ДНЗ «МЦ ПТО» заступник директора з НВхР Ротмістрова О.С. та викладач історії Назаренко О.І. провели для здобувачів освіти тематичну годину пам'яті «Бій під крутами – бій за майбутнє». Година була розпочата з вірша «Безвусі, юні, молоді». Пролунав гімн України.
Мета виховного заходу: допомогти здобувачам освіти зрозуміти сенс людського життя. Виховувати інтерес та повагу до свого історичного минулого в дусі національної самосвідомості, гідності та честі, патріотизму та гордості за свій народ.
Протягом виховної години присутні почули багато цікавої інформації, здобувачі освіти виступили з тематичними віршами,подивилися документальний фільм «Бій під Крутами» та реконструкцію бою. Присутні побачили події, які відбулися понад 100 років тому, немов самі були свідками тієї найважливішої історичної події.
Викладач наголосила на тому, що 102 рік тому 300 «учнів українських» пішло в безсмертя. Юнаки - герої показали приклад мужності, відданості і незборимості духу. Герої не вмирають, вони живуть у пам`яті і справах наступних поколінь.
В кінці заходу вшанували подвиг героїв хвилиною мовчання. Здобувач освіти 1 курсу розповів вірш «На Аскольдовій Могилі» П.Тичини.